Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Boboszów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana w górach Konradów

Konradów(Boboszów + 24 km)

259 000 zł2 000 m² 129,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch wyjątkowo urokliwych działek budowlanych, położonych w malowniczej miejscowości Konradów, w sercu Kotliny Kłodzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Stronie Śląskie

Stronie Śląskie(Boboszów + 25 km)

399 000 zł2 191 m² 182,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, działka o powierzchni 2191 m wraz ze służebnością w trzech dodatkowych działkach ( dojazdy). Jest to teren budowlany w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Bolesławów

Bolesławów(Boboszów + 22 km)

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 2000mkw atrakcyjnie położona w odległości ok 100m od Wyciągu Narciarskiego Bolek Kamienica. W niedalekim sąsiedztwie wykonane badania na obecność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jaworek

Jaworek(Boboszów + 13 km)

189 000 zł1 116 m² 169,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna o powierzchni 1116m2 położona w okolicy miejscowości Jaworek gmina Międzylesie. Działka oddalona ok. 200m od drogi asfaltowej łączącej Międzygórze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Stara Bystrzyca(Boboszów + 23 km)

560 000 zł14 100 m² 39,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem na sprzedaż, obrzeża Bystrzycy Kłodzkiej. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę rolną położoną przy trasie Bystrzyca Kłodzka - Polanica-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Długopole Dolne

Długopole Dolne(Boboszów + 18 km)

130 000 zł1 163 m² 111,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana Długopole Dolne Malownicza działka budowlana zlokalizowana w cichej spokojnej okolicy. Teren niezalewowy. Parcela o regularnym kształcie, płaska, równa, widokowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Młynowiec

Młynowiec(Boboszów + 25 km)

549 000 zł10 200 m² 53,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice Stronia Śląskiego. Malownicza działka o łącznej powierzchni 10200m2 Działka w planie zagospodarowania oznaczona symbolem mn/ut oraz zl. ( zabudowa mieszkaniowa, usługi turystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Młynowiec

Młynowiec(Boboszów + 25 km)

258 000 zł1 519 m² 169,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Młynowiec, dolny Śląsk | 1519 m | mpzp mniut Na sprzedaż działka nr 45/4 o powierzchni 1519 m , położona w miejscowości Młynowiec, dolny Śląsk. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś(Boboszów + 11 km)

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

3km od Międzygórza. Działka budowlana o pow. 1000m2 przeznaczona w planie zagospodarowania na cele mieszkalno-rekreacyjne z usługami turystyczymi ( małe hotele.pensjonaty, osrodki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Stronie Śląskie

Stronie Śląskie(Boboszów + 25 km)

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona działka nr 81/2 3 km od wyciągów na Czarnej Górze! Działka o powierzchni 2100 m2. Uwaga jest możliwość zakupu działki powyżej! Działka w mpzp ma oznaczenie 6mn/ut:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna w górach Boboszów

Boboszów,dolnośląskie

1 600 000 zł20 800 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Kotlinie Kłodzkiej o łącznej powierzchni 2,08 ha usytuowaną w miejscowości Boboszów, składającą się z dwóch działek rolnych nr 220 i 221,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij